Lifestyle

Nakarm Zwierzaka z Deor

Kochasz pomagać? Świetnie się składa! Rusza akcja charytatywna Nakarm Zwierzaka z Deor- jednym kliknięciem myszki możesz nakarmić potrzebującego zwierzaka ze schroniska. Szybko, łatwo i za darmo – z nami pomaganie jest proste!

 

Tragiczna sytuacja schronisk w Polsce

Czy wiesz, że w Polsce znajduje się 230 schronisk, w których przebywa aż 92 242 psów oraz 32 507 kotów? Około 3 mln zwierzaków nadal pozostaje bezdomna. To przerażająca liczba, która nie oddaje w pełni skali problemu. Schroniska są przepełnione, brakuje pieniędzy na utrzymanie zwierząt, w tym także na ich wyżywienie.

Wyobraź sobie, że to właśnie Twój zwierzak mógłby znajdować się w schronisku. W miejscu, w którym dobrzy ludzie robią wszystko, by pomóc przetrwać zwierzakom. Tylko łut szczęścia, jakim jesteś dla niego Ty, ocalił go od tego losu. Jest teraz bezpieczny u Twojego boku, niczego mu nie brakuje. Ma prawdziwy dom i pełną miskę jedzenia. I przede wszystkim ma kogoś, dla kogo jest członkiem rodziny.

Czy to jednak oznacza, że nie powinniśmy zwracać uwagę na potrzebujące zwierzaki? W końcu one również z pewnością oddałyby wszystko, by trafić w ramiona kochającego opiekuna. Jako opiekunowie zwierzaków, nie możemy pozostać obojętni. Musimy wziąć sprawy w swoje ręce. Każde zwierzę zasługuje na godne warunki do życia.

Nakarm zwierzaka z Deor


Na czym polega akcja Nakarm Zwierzaka z Deor?

Akcja charytatywna Nakarm Zwierzaka z Deor polega na zbieraniu karmy dla potrzebujących psiaków i kociaków.  Chcemy przekazać schroniskom „Kundelek” w Rzeszowie, „Promyk” w Gdańsku oraz „Fundacja Azyl pod Psim Aniołem” w Warszawie jak najwięcej karmy dla potrzebujących zwierząt. Nasi partnerzy przekażą zebraną karmę do wybranych schronisk.


Jak możesz pomóc?

Zadbaliśmy o to, by każdy użytkownik mógł pomóc w zaledwie kilka sekund. Wszystko, co musisz zrobić to kliknąć przycisk „Nakarm Zwierzaka”. Kliknięcia zmieniamy w realną karmę, którą przekażemy do schronisk. Akcję możesz wesprzeć w ten sposób raz dziennie – za darmo.  Wystarczy, że będziesz zalogowany na naszej stronie internetowej. Jedno takie działanie przekształci się w jedną złotówkę, która trafi do danej placówki. 

Możesz również podzielić się akcją z rodziną i znajomymi i zachęcić ich do pomocy zwierzakom – na przykład na Instagramie czy Facebooku. W ten sposób możesz współtworzyć lepszą przyszłość dla wielu potrzebujących stworzeń… 

Deor łączy siły z partnerami

Dzięki producentowi naturalnej karmy dla psów i kotów Butcher’s nasze zamiary mogą ujrzeć światło dzienne. Marka zdecydowała się wspomóc akcję Nakarm Zwierzaka poprzez przekazanie żywności dla pupili! Dodatkowo fajnyzwierzak.pl został naszym patronem medialnym! My również nie zaprzestaliśmy dalszych działań, nieustannie szukamy nowych możliwości. Chętnie podejmie współpracę z innymi podmiotami i producentami, aby ratować kolejne schroniska! 

Znasz kogoś, kto mógłby wesprzeć naszą akcję? Napisz do nas na info@deor.co!

Nakarm Zwierzaka z Deor


Razem możemy więcej!

Dzięki akcji charytatywnej Nakarm Zwierzaka mamy szansę na zapewnienie lepszego bytu a nawet uratowanie życia naszym psim i kocim przyjaciołom! Firma Deor zadba o to, aby schroniska otrzymały zapas karmy niezbędnej do godnego życia zwierzaków. Pamiętajmy, że nie ma przeszkód, aby pomagać na wiele sposobów. Tak dużo możemy zdziałać poprzez okazanie trochę ciepła oraz zainteresowania. Wspólna zabawa, wyprowadzanie na spacer lub zwykłe poświęcenie czasu sprawi, iż te małe istoty poczują ciepło na sercu. 

Nakarm zwierzaka jeszcze dzisiaj                                                                                                                                               

Dziękujemy!

Zespół Deor

Podziel się artykułem

Możesz również polubić…

4 komentarze

 1. Mariola Kowalik says:

  Nakarmiony!

 2. Kacper says:

  Super akcja, miska kliknięta :)

 3. Rozalia says:

  Super

 4. Rozalia says:

  nakarmiony :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *