Czym jest deor?

Psy, koty, konie i inne zwierzęta - społeczność jakiej w Polsce nie było!

Usługi dla zwierząt w mieście, w którym mieszkasz

Pomagamy tym, którzy tego potrzebują. A przy tym budujemy największą w Polsce społeczność wielbicieli i specjalistów usług dla zwierząt. Zastanawiasz się jak to działa? To proste! Szukasz weterynarza dla swojego czworonoga? A może trenera, instruktura jeździectwa, fryzjera dla psa, czy behawiorysty zwierzęcego? Deor.pl pomaga szybko, łatwo i skutecznie wyszukać najlepszych specjalistów w kraju, którzy z przyjemnością pomogą Twojemu ulubieńcowi.

A może szukasz podobnych Tobie wielbicieli zwierząt? Koniarzy, psiarzy, koniarzy? Nie radzisz sobie z czymś, masz pytanie i szukasz pomocy? W deorze znajdziesz innych fanów zwierząt, którzy z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania, czy wymienią się spostrzeżeniami.

Mało tego - potrzebujesz coś kupić dla swojego ulubieńca? Proszę bardzo. Ogromna lista produktów dla zwierząt już na Ciebie czeka.

Na Deor.pl pomagamy znaleźć odpowiedniego specjalistę dla wszystkich zwierząt od piesków poczynając, przez kotki, króliki, konie, kozy, papugi, myszy, szczury, myszoskoczki, jaszczurki i węże. Wszystkie zwierzaki, które skradły wasze serce. Oczywiście, tam gdzie są miłośnicy zwierząt nie może zabraknąć fachowej, profesjonalnej pomocy.

Pomagamy także tym, którzy świadczą usługi dla zwierząt. Pomagamy im pojawić się w Internecie, tu sprzedawać i wyszukiwać nowych klientów. Pomagamy im się promować i zwiększać przychód. A jednocześnie dzięki naszym rozwiązaniom zdejmujemy z nich wiele codziennych, monotonnych czynności, którym do tej pory musieli poświęcać swój cenny czas.

Z Deor.pl dążymy do maksymalnego ułatwienia życie zarówno zwierzakom, właścicielom, jak i oczywiście tym, którzy spieszą im na ratunek.

Ponadto wspieramy organizacje pomagające zwierzętom. Są to fundacje, stowarzyszenia, ale także liczne grupy entuzjastów.

Tylko tyle i aż tyle. Bo wierzymy, że tak trzeba!

Bardzo polecam deor.pl!

Dzięki deor.pl znalazłam świetnego zoopsychologa dla mojego psa nie wychodząc z domu i bez przeszukiwania całego internetu.